FABRYKA ZDJĘĆ w KRAKOWIE


Idź do treści

przegrywanie kasaet video

LABORATORIUM CYFROWE

W zaciszu domowych archiwów sa szuflady i półki pełne rodzinnych nagrań videofonicznych zrealizowanych na bardzo popularnych w ubiegłym wieku kasetach magnetowidowych standardu VHS, VHA-C, VIDEO 8 , Hi-8 . Urządzeń do odtwarzania tych kaset jest coraz mniej , a i te które pozostały nie zawsze funkcjonują . Dodatkowo analogowy zapis magnetyczny pogarsza się z czasem , a mechaniczne uszkodzenia powodują niedwracalne zakłócenia. Jedyną metodą aby te nagrania uratować jest jak najszybsze przetworzenie ich od postaci cyfrowej i zapisanie na bardziej nowoczesnym nośniku jakim jest płyta DVD, który mogą państwo odtworzyć we wszystkich nowoczesnych urządzeniach multimedialnych.


 

STANDARD

STANDARD PLUS

EXPERT

EXPERT PLUS

VHS

15,00 PLN

18,00 PLN

35,00

40,00

VHS-C

18,00 PLN

20,00 PLN

35,00

40,00

Video - 8

18,00 PLN

20,00 PLN

35,00

40,00

Hi-8

18,00 PLN

20,00 PLN

35,00

40,00

mini DV

18,00 PLN

20,00 PLN

35,00

40,00



Wszystkie podane ceny są za rozpoczętą godzinę nagrania powyżej 3 minut .


usługa STANDARD obejmuje zgranie kasety w trybie " jak jest" , zaliczany jest tylko czas obejmujący jaki kolwiek sygnał video uruchamiający licznik czasu w magnetowidzie, bez weryfikacji zawartości , przerwy w nagraniu zawarte pomiędzy początkiem końcem odczytu wliczane są do czasu całkowitego nagrania, cena zawiera nagranie na DVD. W tym trybie na płycie DVD mieszcza się 2 godziny materiału.

usługa
STANDARD PLUS obejmuje zgranie kasety w trybie " jak jest" , zaliczany jest tylko czas obejmujący jaki kolwiek sygnał video uruchamiający licznik czasu w magnetowidzie, bez weryfikacji zawartości , przerwy w nagraniu zawarte pomiędzy początkiem końcem odczytu wliczane są do czasu całkowitego nagrania, cena zawiera nagranie na DVD w trybie wysokiej jakości . W tym trybie na płycie DVD mieści się 1 godzina materiału.


usługa
EXPERT obejmuje zgranie kasety w trybie z weryfikacją zawartości, po konsultacjii z klientem , nagrywany jest tylko material przez niego wskazany, cena zawiera nagranie na DVD. W tym trybie na płycie DVD mieszcza się 2 godziny materiału.

usługa
EXPERT PLUS obejmuje zgranie kasety w trybie z weryfikacją zawartości, po konsultacjii z klientem , nagrywany jest tylko material przez niego wskazany, cena zawiera nagranie na DVD w trybie wysokiej jakości. Na płycie DVD mieści się jedna godzina materiału.

STRONA GŁÓWNA | LABORATORIUM ANALOGOWE | LABORATORIUM CYFROWE | USŁUGI BIUROWE | KONTAKT | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego